fbpx

Předchozí SIT (do 2020)

Je mnoho způsobů, jak studovat IT

Ale jen někde vás to bude opravdu bavit

Cesta za vzděláním, zkušenostmi a úspěchem je velmi náročná, ale to ještě neznamená, že si ji nemůžete užít. Studium je především otázka motivace a tu lze hledat jen tam, kde vám na studiu záleží. Ne proto, že dostanete titul, ale proto, že má smysl, je přiměřené vašim schopnostem a přináší nesčetně příležitostí k rozvoji. Věnujeme proto velké úsilí tomu, aby naše výuka byla kvalitní, moderní, zajímavá a naši studenti si měli vždy z čeho vybírat.

Zaměření

 • Multimediální technologie

 • Programátor / architekt webových aplikací

 • Síťový specialista

 • Informační systémy a podnikání

Záleží nám na kvalitním vzdělání

Naším cílem je odvádět dobrou práci a předávat studentům to, co opravdu potřebují

Výběr vysoké školy je rozhodnutí, které ovlivní celý váš život a spotřebuje velké množství vašeho času. Takové rozhodnutí nelze brát na lehkou váhu a pochopitelně s sebou přináší také velké nároky a velká očekávání. Program proto sestavujeme ve spolupráci se studenty i průmyslem, abychom se ujistili, že ho naši studenti oceňují a že připravujeme špičkové odborníky schopné pracovat v reálném světě IT. Také díky tomu se naše fakulta umístila již podruhé na prvním místě v žebříčku nejlepších informatických škol v ČR.

Proč studovat SIT?

 • Projektová výuka

  Výuka předmětů je doprovázena principy projektového řízení a klade velký důraz na týmovou spolupráci.

 • Soft-skills

  Odvést dobrou práci je stejně důležité jako ji umět prezentovat. Našim studentům proto pomáháme své měkké dovednosti zdokonalit.

 • Profilace studia

  Zaměřujte se na to, co vás baví a zajímá až v průběhu studia, když v tom máte skutečně jasno.

 • Praktické zkušenosti

  Fakultní projekty, studentské aktivity, vědecká činnost, spolupráce s průmyslem nebo praktické semestrálky u nás představují jen hrstku příležitostí k získání praxe už při studiu.

0
studentů
ročně
0
studentů
na 1 pedagoga
0
volitelná
zaměření

Co o SITu říkají studenti?

Rail Chamidullin

“Na SITu mě velmi zaujala projektová výuka, protože hodně pracujeme v týmu a není to jen obyčejné programování.”

Anna Zlámalová

“SIT pro mě znamená příležitost se rozvíjet a seznámit se s lidmi, se kterými můžu spolupracovat. “

Marek Szeles

“Baví mě zkoumat všechny aspekty projektů a právě to mi SIT nabízí. Můžu si vybrat, co mě baví, a získat potřebný nadhled do praxe.”

Vysoká škola je součástí vašeho života

Měli byste se na ní cítit dobře

Jakmile se stanete součástí vysokoškolského světa, váš život se v mnohém změní. Vedle profesní části studia vás doprovází také noví přátelé, ojedinělé zážitky, nové prostředí a pro někoho i nový životní styl. Stane se neoddělitelnou součástí vašeho života a měla by vám přinášet radost. SIT je proto nejen vzdělání, ale také přátelský kolektiv studentů a pedagogů, lidí ze světa IT, lidí, jako jste i vy.

Poznejte reálný svět IT.

Studujte SIT na ČVUT FEL.