fbpx

Předměty nového programu

Předměty nového programu

Pro úspěšné absolvování studia na FEL ČVUT musíte splnit tzv. studijní plán. Ten se skládá z předmětů ohodnocených kredity za jejich úspěšné absolvování. K absolvování studia potřebujete splnit všechny předměty studijního plánu a získat alespoň 180 kreditů.

1. semestr

Začínáme přehledem technologií a postupů, se kterými se setkáte v jednotlivých zaměřeních. Naučíte se základům matematiky a programování, jak řídit projekty a jak připravit grafiku do svých prezentací:

2. semestr

Pokračujete pokročilými technologiemi, matematikou a rozšířením znalostí programování. Naučíte se lépe pracovat s požadavky zákazníka a seznámíte se s procesy testování softwaru:

3. semestr

Třetí semestr prohloubí vaše technické znalosti v oblasti vývoje softwaru a naučíte se pomocí matematické analýzy rozumět výkonnosti svých aplikací. Zde si také poprvé zapisujete předměty ze své vybrané specializace:

4. semestr

Ve čtvrtém semestru se začnete zabývat datovými strukturami a problematikou informačních systémů. Naučíte se metodám návrhu softwaru a naučíte se optimalizovat výkon svých aplikací. Zapíšete si i další předměty specializace:

5. semestr

Ke konci studia se soustředíte především na svoji specializaci a učíte se také principům šifrování, detailům řízení větších softwarových projektů a začnete se připravovat na svoji bakalářskou práci:

6. semestr

Závěrečný semestr studenti věnují převážně své bakalářské práci pod vedením některého ze zkušených pedagogů. Téma práce může být vaše vlastní, dle fakultou vypsaných zadání či ve spolupráci s externí firmou:

Poznejte reálný svět IT.

Studujte SIT na ČVUT FEL.