fbpx

Komunita

Vysoká škola není jen studium, práce a odříkání. Jsou to také noví přátelé, ojedinělé zážitky a často i vzpomínky na celý život. Jak dobře se budete na vysoké škole cítit ovlivní především to, s kým budete trávit svůj čas. Studenty proto aktivně podporujeme, organizujeme s nimi společné akce, zapojujeme je do projektů, nasloucháme jim a společně utváříme přátelskou komunitu lidí, kteří mají jedno společné – lásku k technologiím a touhu po poznání.

Řád SITů

Přidej se k řádu SITů – přidej se na temnou stranu informatiky. Přidej se na cestu znalostí a zkušeností, intuice a odvahy, vášně a zvědavosti. Staň se součástí naší komunity a buď SIT.

Válečníci řádu SITů

Chtějí být součástí změny. Chtějí měnit SIT k lepšímu. Chtějí bojovat. Válečníci řádu SITů jsou otevřený spolek studentů, kteří dělají, co je v jejich silách, aby svému programu pomohli stát se něčím lepším. Zapojují se do společných projektů, pořádají akce pro studenty, pomáhají fakultě a jsou klíčovou součástí našeho programu. Zapojit se může každý!

SIT me up

SIT me up!

Každá komunita vzniká tam, kde se utváří první společné zážitky. Pro naše studenty proto každoročně pořádáme seznamovací večírek, kde se seznámíte nejen s ostatními kolegy, ale také s pedagogy a staršími studenty SITu.

Let’s SIT!

Komunikace je klíč k porozumění. Chceme na sobě neustále pracovat, a proto potřebujeme slyšet názor našich studentů – ať už je jakýkoli. Zároveň je ale pro nás důležité, aby i studenti chápali, že svět není černobílý a některé problémy nelze řešit jednoduše. K tomu slouží Let’s SIT – pravidelné setkání studentů a pedagogů.

Poznejte reálný svět IT.

Studujte SIT na ČVUT FEL.