Stipendium “temné strany” našlo své majitele

Víme, že cesta za vzděláním je náročná a vyžaduje mnoho úsilí. O to více vážíme si studentů, kteří dosahují nadprůměrných studijních výsledků a jsme šťastni, že jim může být kromě nově nabytých vědomostí odměnou také finanční částka v podobě stipendia.

Díky firmě Seznam.cz, která je partnerem našeho programu, byli stipendiem “temné strany” oceněni studenti, kteří dosáhli mimořádných výsledků při přijímacích zkouškách, úspěšně absolvovali 1. semestr a zapsali se do 2.semestru. Slavnostní předávání proběhlo v sídle firmy  10. 3. 2016, kde ocenění ve výši 10 000 Kč převzali studenti Michal Habel, Miroslav Rudišin, Vilém Heinz a Marek Szeles a studentky Yana Koval a Yevgeniya Chekh. Všem oceněným gratulujeme!

Oceněné studentky a studenti SIT

Oceněné studentky a studenti spolu se zástupcem firmy Seznam.cz. Zleva: Miroslav Rudišin, Michal Habel, Vilém Heinz, Marek Szeles, Yana Koval, Yevgeniya Chekh a Tomáš Hlucháň

Další fotografie najdete na našem Facebooku.